Schedule & Results (Centre Hastings Minor Hockey)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeTeamOpponentVenueScoreResult
Sep 14 20194:30 PMAtom Rep(U11)Bancroft Bancroft Arena
Sep 27 20197:00 PMBantam Rep(U15)Tweed Tweed Arena
Oct 05 20191:00 PMEomhl Atom B FinalsTBD Madoc & District Recreation Centre
Oct 05 20194:30 PMEomhl Atom B FinalsTBD Madoc & District Recreation Centre
Oct 19 20194:30 PMNovice Rep (U9)Norwood Norwood Arena
NOV002Nov 01 20196:30 PMNovice Rep (U9)Campbellford ColtsCampbellford
NOV004Nov 02 201911:00 AMNovice Rep (U9)Lakefield ChiefsLakefield
Nov 02 20197:30 PMMidget Rep(U18)Intersquad Norwood Arena
Nov 03 201912:30 PMMidget Rep(U18)TBD Norwood Arena
NOV007Nov 03 20191:30 PMNovice Rep (U9)Douro DukesMarmora Arena
NOV022Nov 09 201911:00 AMNovice Rep (U9)Douro DukesWarsaw
MN018Nov 09 20191:00 PMMinor Novice (U8)Douro DukesMadoc & District Recreation Centre
MN022Nov 15 20196:00 PMMinor Novice (U8)Otonabee Wolves 1Otonabee (Keene)
Nov 16 201911:00 AMNovice Rep (U9)Stirling BluesHaliburton - A.J. LaRue
Nov 16 20192:00 PMNovice Rep (U9)Muskoka RockHaliburton - A.J. LaRue
Nov 16 20192:00 PMEomhl Atom B FinalsTBD Madoc & District Recreation Centre
Nov 17 20191:00 PMNovice Rep (U9)Kawartha CoyotesHaliburton - A.J. LaRue
IN018Nov 18 20196:00 PMInitiation #2(U7)Warkworth Bulldogs 1Marmora Arena
IN017Nov 18 20196:00 PMInitiation #1 (U7)Warkworth Bulldogs 2Marmora Arena
IN024Nov 23 201912:00 PMInitiation #2(U7)Douro Dukes 4Madoc & District Recreation Centre
IN023Nov 23 201912:00 PMInitiation #1 (U7)Douro Dukes 3Madoc & District Recreation Centre
MN033Nov 23 20191:00 PMMinor Novice (U8)Lakefield Chiefs 2Madoc & District Recreation Centre
NOV025Nov 23 20192:15 PMNovice Rep (U9)Campbellford ColtsMadoc & District Recreation Centre
Nov 24 201912:30 PMBantam Rep(U15)Semifinal Top4PACC
NOV026Nov 24 20193:00 PMNovice Rep (U9)Norwood HornetsNorwood Arena
Nov 24 20194:00 PMBantam Rep(U15)Finals Semi winnersPACC
10Nov 29 20196:40 PMMidget Rep(U18)Norwood Hornets PACC
MN042Nov 30 201910:00 AMMinor Novice (U8)Lakefield Chiefs 1Lakefield
19Nov 30 20191:40 PMMidget Rep(U18)Porcupine Gold Kings Pembroke Memorial community Centre -PMCC
NOV062Nov 30 20192:00 PMNovice Rep (U9)Frontenac FlyersFrontenac
34Nov 30 20198:40 PMMidget Rep(U18)Mariposa Lightning PACC
MN044Dec 01 20192:00 PMMinor Novice (U8)Campbellford ColtsCampbellford
IN039Dec 07 201912:00 PMInitiation #2(U7)Bancroft Jets 2Madoc & District Recreation Centre
IN038Dec 07 201912:00 PMInitiation #1 (U7)Bancroft Jets 1Madoc & District Recreation Centre
MN050Dec 07 20191:00 PMMinor Novice (U8)Otonabee Wolves 2Madoc & District Recreation Centre
Dec 07 20197:00 PMBantam Rep(U15)Finals Stirling Arena
NOV041Dec 08 20194:15 PMNovice Rep (U9)Frontenac FlyersMarmora Arena
IN042Dec 11 20196:30 PMInitiation #2(U7)Campbellford Colts 2Campbellford
IN041Dec 11 20196:30 PMInitiation #1 (U7)Campbellford Colts 1Campbellford
IN044Dec 14 20199:00 AMInitiation #1 (U7)Douro Dukes 1Douro
IN045Dec 14 20199:00 AMInitiation #2(U7)Douro Dukes 2Douro
Dec 14 20192:00 PMNovice Rep (U9)Stirling Stirling Arena
JUV060Dec 14 20197:30 PMJuvenile Rep(U21)Frontenac FlyersFrontenac
JUV069Dec 21 20196:05 PMJuvenile Rep(U21)Ajax KnightsAjax CC (1)
BT089Dec 22 20194:15 PMBantam Rep(U15)Douro DukesMarmora Arena
NOV053Dec 28 20192:15 PMNovice Rep (U9)Norwood HornetsMadoc & District Recreation Centre
MN069Dec 29 20191:15 PMMinor Novice (U8)Norwood HornetsNorwood Arena
AT167Dec 29 20192:45 PMAtom Rep(U11)Douro DukesMarmora Arena
BT096Dec 29 20193:30 PMBantam Rep(U15)Prince Edward County KingsLehigh Arena
IN061Jan 04 20209:00 AMInitiation #1 (U7)Warkworth Bulldogs 1Warkworth
IN062Jan 04 20209:00 AMInitiation #2(U7)Warkworth Bulldogs 2Warkworth
NOV001Jan 10 20206:30 PMNovice Rep (U9)Campbellford ColtsCampbellford
MN081Jan 11 20201:00 PMMinor Novice (U8)Havelock HawksMadoc & District Recreation Centre
NOV063Jan 11 20202:15 PMNovice Rep (U9)Lakefield ChiefsMadoc & District Recreation Centre
NOV064Jan 12 20201:30 PMNovice Rep (U9)Douro DukesMarmora Arena
IN083Jan 13 20206:00 PMInitiation #2(U7)Campbellford Colts 1Marmora Arena
IN082Jan 13 20206:00 PMInitiation #1 (U7)Campbellford Colts 2Marmora Arena
MN086Jan 18 202010:00 AMMinor Novice (U8)Ennismore Eagles 1Ennismore
IN092Jan 22 20205:30 PMInitiation #1 (U7)Norwood Hornets 1Marmora Arena
IN093Jan 22 20205:30 PMInitiation #2(U7)Norwood Hornets 2Marmora Arena
MN095Jan 24 20206:00 PMMinor Novice (U8)Tweed Hawks 1Tweed
O-DD-A-A-4Jan 24 20207:30 PMAtom Rep(U11)Douro DukesMadoc & District Recreation Centre
O-DD-A-A-5Jan 26 20206:30 PMAtom Rep(U11)Douro DukesWarsaw
O-DD-A-A-6Jan 27 20207:00 PMAtom Rep(U11)Douro DukesMarmora Arena
IN106Feb 01 202012:00 PMInitiation #1 (U7)Tweed Hawks 2Madoc & District Recreation Centre
IN107Feb 01 202012:00 PMInitiation #2(U7)Tweed Hawks 1Madoc & District Recreation Centre
MN102Feb 01 20201:00 PMMinor Novice (U8)Tweed Hawks 2Madoc & District Recreation Centre
IN108Feb 02 20202:30 PMInitiation #1 (U7)Tweed Hawks 1Tweed
IN109Feb 02 20202:30 PMInitiation #2(U7)Tweed Hawks 2Tweed
O-DD-M-A-5Feb 07 20209:00 PMMidget Rep(U18)Douro DukesDouro
IN115Feb 08 202010:00 AMInitiation #2(U7)Apsley Flames 2NKCC (Apsley)
IN114Feb 08 202010:00 AMInitiation #1 (U7)Apsley Flames 1NKCC (Apsley)
O-DD-M-A-6Feb 09 20204:15 PMMidget Rep(U18)Douro DukesMarmora Arena
O-DD-B-A-5Feb 09 20207:30 PMBantam Rep(U15)Douro DukesDouro
O-DD-B-A-6Feb 10 20208:00 PMBantam Rep(U15)Douro DukesMarmora Arena
IN121Feb 15 202010:00 AMInitiation #1 (U7)Bancroft Jets 2North Hastings CC
IN120Feb 15 202010:00 AMInitiation #2(U7)Bancroft Jets 1North Hastings CC
MN116Feb 22 20201:00 PMMinor Novice (U8)Ennismore Eagles 2Madoc & District Recreation Centre
MN097Feb 23 202011:00 AMMinor Novice (U8)Bancroft JetsNorth Hastings CC
Feb 24 20206:00 PMInitiation #1 (U7)havelock 1Marmora Arena
Feb 24 20206:00 PMInitiation #2(U7)Warkworth 1Marmora Arena
ATM-LP-B025Feb 27 20206:00 PMAtom Rep(U11)Douro DukesWarsaw
MN119Feb 29 20209:00 AMMinor Novice (U8)Warkworth BulldogsWarkworth
Mar 04 20206:30 PMInitiation #2(U7)Campbellford ColtsCampbellford
Mar 04 20206:30 PMInitiation #1 (U7)Campbellford Campbellford
Mar 07 202010:00 AMEomhl Atom B FinalsEomhl FinalsMarmora Arena
Mar 07 202011:45 AMEomhl Atom A FinalsEomhl FinalsMarmora Arena
Mar 07 20201:30 PMEomhl Peewee FinalsEomhl FinalsMarmora Arena
Mar 07 20203:15 PMEomhl Bantam FinalsEomhl FinalsMarmora Arena
MDB-3Mar 08 20202:30 PMMidget Leo(U18)Apsley FlamesNKCC (Apsley)
ATE-4Mar 11 20206:00 PMAtom Leo (U11)Tweed HawksTweed
Mar 23 20206:00 PMNovice Rep (U9)Norwood HornetsMadoc & District Recreation Centre
Printed from centrehastingsminorhockeyassociation.ca on Wednesday, April 1, 2020 at 11:55 AM